Блог

Спеціальна пропозиція "Тривале проживання"
Шановні гості! При бронюванні номера на 10 і більше діб, ви можете скористатися нашою спеціальною прпозицією і отримати ще 1 ніч в подарунок. Для цього при заповненні форми бронювання, вкажіть в полі "Додаткова інформація": Акція +1 На всі ваші питання, ми з радістю відповімо за телефонами: 098 205 23 38 096 557 64 31 Чекаємо на зустріч з вами! Ваша база відпочинку "Енергобудівельник".…
Відпочинок на морі з дітьми: як пережити акліматизацію
Усі батьки, які бажають оздоровити своє чадо на морі, неодмінно стикаються з поняттям акліматизація. Плануючи відпочинок на Чорному морі з дитиною, не зайвим буде дізнатися, що це таке, і яким чином зміна клімату впливає на дитячий організм і як пережити цей період без втрат.Медичні словники називають акліматизацією пристосування людини, тварин і рослин до нових, незвичних кліматично-географічних умов. Будь-якому живому організму потрібен час, щоб звикнути до змін. Особливо чутливі до змін діти. Першим кроком до того, щоб акліматизація пройшла легко і непомітно буде грамотний вибір курорту. Адже море від моря відрізняеться, навіть в рамках одного часового поясу. Так, наприклад, якщо говорити про відпочинок на Чорному морі, там є регіони з підвищеною вологістю і є з помірною кількістю опадів. До таких належить курорт Коблеве.
Раннє бронювання!
Сезон бронювання на базі на базі відпочинку "Енергобудівельник" відкритий! Отримайте свою знижку! Шановні гості! Забронюйте номер будь-якої категорії на нашій базі відпочинку і отримайте знижку 10% від базових тарифів, опублікованих на сторінці «Номери і ціни». Акція діє тільки для приватних осіб на всі категорії номерів…
Отдых с детьми в Коблево
Отпуск — событие не частое, но такое желанное! Хочется провести с пользой каждую минуту: и самим отдохнуть, и детей оздоровить, и нервы при этом сберечь. Как организовать семейный отдых на Черном море с детьми? На каком курорте будет комфортно всем членам семьи? Приглашаем вас в Коблево! Это идеальное место для незабываемого совместного отпуска. Многие родители каждый год стараются хотя бы ненадолго вывезти ребенка на море. Такая «вылазка» помогает оздоровить малыша, укрепляет его иммунитет, а еще — дарит яркие впечатления, которых хватит надолго.
Как правильно питаться на море
Собираясь в отпуск, любой будущий отдыхающий первым делом ставит на повестку дня вопрос проживания. И то верно, при наличии крыши над головой (в зависимости от наклонностей и возможностей – от штопаного тента палатки до лепного потолка люксовых апартаментов) – все остальные вопросы решаются куда спокойней. В том числе и вопросы питания.